Ana Sayfa Evde Bakım Maaşı AĞUSTOS 2016 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

AĞUSTOS 2016 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

1339
6

Ağustos 2016 evde bakım maaşı yatan iller listesi her ay olduğu gibi bu ay da haberlerimiz ile bankaweb.com da. Bakım paralarının ilinizde ne zaman yattığını takip etmek için haberimizi takip ederek ögrenebilirsiniz.

Değerli bankaweb.com evde bakım maaşı alan okurları Ağustos 2016 evde bakım maaşları evde bakım maaşı alanların hesaplarına yatmaya başladıkça bizde evde bakım maaşlarının yattığı illeri haberleştirerek, haberimiz içerisinde duyuyarak hangi iller de evde bakım maaşlarının yattığını siz okurlarımıza duyuracağız. Bildiğiniz gibi bazı iller de gecikmeler yaşansa da evde bakım maaşları genellikle ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlamakta. Bu ay yani Ağustos ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşlarının da ayın ikinci haftası başlayacağını tahmin etmekteyiz.

Bakım maaşı alıyorsanız ve ilinizde bakım maaşlarının bakım parası alanların hesaplarına yatıp  yatmadığını merak ediyorusanız sitemizi ve haberimizi takip ederek, Ağustos 2016 evde bakım maaşları yatan illeri ögrenebilirsiniz. Değerli okurlarmız bildiğiniz gibi Ağustos ayında hesaplarınıza yatacak maaşlar Temmuz ayının maaşları olacak, Yılın ikinci yarısının zamlı maaşları bu ay alacağınız maaşlara yansıyacak. Maaşlar hesaplara yatmaya başlağında yatan illerin isimleri hemen aşağıda yer alan başlığın alt kısmında yer alacak.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

Ağustos 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

Evde Bakım Maaşı Yatan iller Ağustos 2016
1. Amasya 18 . Adana 35. Aydın
2. Antalya 19. Ankara  36. Ordu
3. Uşak 20. Manisa  37. Muğla
4. Diyarbakır 21. Konya
5. Hatay 22. Zonguldak
6. Aksaray 23. Denizli
7. Tokat 24. Bursa
8. Afyon 25. İzmir
9. Erzurum 26. Rize
10. Malatya  27. Sivas
11. Mersin 28. İstanbul
12. Balıkesir 29. Gaziantep
13. Kırklareli 30. Kocaeli
14. Samsun 31. Eskişehir
15. Tekirdag 32. Şanlıurfa
16. Sakarya 33. Osmaniye
17. Kırşehir 34. Giresun

Evde bakım maaşı almaktaysanız ve listede kendi ilinizi göremiyorsanız ilinizde evde bakım parası yatmışsa yorumlarda belirterek, evde bakım paralarının İlinizde yattığını duyurabilirsiniz.

 

Ağustos ayı bakım maaşı ne zaman yatar?

Değerli okurlarmız bu soru ay başı ve ay içerisinde evde bakım parası alanlarca sitemize en çok soru oluyor, geçmiş aylarda yatma periyodu doğrultusunda bu ay da maaşların ikinci hafta itibari ile yatacağını tajmin etmekteyiz. Olaganüstü durumların olmadığı koşullarda maaşlarınız hesaplarınıza hemen hemen aynı tarihlerde yatmaktadır.

OKURLARIMIZA ÖNEMLİ NOT: 1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikce yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç biryerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anmsatmak istiyoruz.

 

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=”500″]Değerli bankaweb.com okurları evde bakım maaşları sizin iliniz de yattığında listede ilinizin ismini göremiyorsanız yorum kutusuna ilinizin ismini ekleyerek sizin ile aynı ilde oturan evde bakım maaşı alan diğer okurlarımızın da maaşları yattığı bilgisini edinmesine yardımcı olabilirsiniz. [/box]

[su_highlight]bankaweb.com[/su_highlight]

6 YORUMLAR

Comments are closed.