Ana Sayfa Evde Bakım Maaşı Evde Bakım Maaşı Aralık ayı yatan iller

Evde Bakım Maaşı Aralık ayı yatan iller

1682
0
evde bakım parası yatan iller evde bakim maaslari yatan iller 2014 aralık evde bakim 2014 aralık,

Evde Bakım Maaşı Aralık ayı yatan iller, Aralık ayı 2014 evde bakım maaşı yatan illerin listesi, aralık 2014 evde bakım maaşları hangi illerde yattı haberi bankaweb.com da…

Merhaba bankaweb.com okurları, evde bakım maaşları, evde bakım aylıgı alanların banka hesaplarına yatmaya başladı. Aralık ayı içerisinde evde bakım maaşı alan ve maaşının yatmasını bekleyen binlerce evde bakım maaşı alan yurttaşımızın da beklediği banka hesaplarına maaşların yattığı bilgisi de gelmeye başladı.

Haberimiz aracılıgı ile sıkça sorulan bir soruya da yani evde bakım hizmeti maaşından kimler yararlanabilir sorusuna yanıt verelim;

Evde bakım hizmetinden kimler faydalanabilir?

Evde bakım hizmetinden kimler faydalanabilir? sorusuna yanıt vereceğiz.

a) Engel dereсesi %50 ve üzerinde olup, raрorlarında “Ağır Engelli” kısmında “ EVET” ibaresi olanlar,

b) Başkasının yardımı ve bakımı olmadan günlük hayatını devam ettirmesi mümkün olmayanlar (yeme, içme, tuvalet ve temizlik vb. ihtiyaçlarını tek başına gideremeyecek)

c) Aile bireylerinin her türlü gelirleri toplamı, birey sayısına bölündüğünde kişi başına düşen gelir bir aylık net asgari ücretin 2/3’ ünden (01.07.2014-31.12.2014 arasında 540 TL) az оlanlar bakım hizmeti için başvuruda bulunabilir.

Yukarı da yer alan koşulları taşıyanlar illerinde sosyal hizmetlere evde bakım aylığı başvurusunda bulunabilir ve evde bakım maaşından yararlanabilirler.

Aralık 2014 ayı evde bakım maaşı yatan illerimizi sıralamak gerekirse, haberimizin hazırlandığı saate kadar, edindiğimiz bilgilere göre aşağıda isimleri yer alan illerimiz de evde bakım maaşları banka hesaplarına yatırılmaya başlanmıştır.

Yukarı da yer alan illerde oturuyorsanız ve Banka hesabınız da maaşınız yok ise, bunun iki nedeni olabilir. Birincisi maaşınızın iptal edildiği ikincisi ise aynı il içerisinde ilçeler arasında 1-2 gün farklılık olabiliyor. Fakat bu süre 1-2 günden fazla olmayacaktır, maaşınızın yatmadığı durumlarda sosyal hizmetlerden mutlaka maaşınızın durumunu sorun ve iptal edilmiş ise neden edildiğini öğrenmiş olursunuz.

İşte haberin hazırlandığı saate kadar bize ulaşan bilgilere göre bakım maaşlarının yattığı illerimiz.

1- Tokat 12- Karabük 23- Diyarbakır 34 –  Bursa
2- Amasya 13- İstanbul 24 – Aydın 35 – Bartın
3- Kahramanmaraş 14- Zonguldak 25 – Kırşehir 36 – Sakarya
4- Rize 15- Konya 26 – Samsun 37 -Balıkesir
5- Bilecik 16 – Erzurum 27 – Kocaeli 38 – Manisa
6- Antalya 17- Mardin 28 – Sivas 39 – Uşak
7- Malatya 18- Kütahya 29 – Tekirdağ 40 – Şanlıurfa
8- Mersin 19 – Denizli 30 – Giresun 41 – Uşak
9- Kırıkkale 20- Konya 31 – Adıyaman 42 – Karaman
10- Eskişehir 21 – Osmaniye 32 – Hatay 43 – Tekirdağ
11 – Denizli 22 – Ankara 33 – Trabzon  44 – Kayseri
GÜNCELLEME: 19 Aralık 2014 – SAAT: 06.00

Değerli bankaweb.com okuru; Evde Bakım Maaşı Aralık ayı yatan iller haberlerimizgGün içerisinde yeni bir ilimiz de evde bakım maaşı yattığı bilgisi gelirse güncellenmektedir, Yukarıda hemen illerimizin adının olduğu listenin altında yazan tarih ve saat’da gördüğünüz gibi haberin güncellendiği tarih ve saat bulunmaktadır. Aralık ayı boyunca Evde Bakım Maaşı Aralık ayı yatan iller bilgisi bize ulaştıkça haberimizi güncelleyerek Evde Bakım Maaşı Aralık ayı yatan illerin listesini duyurmaya devam edeceğiz.

Değerli ziyaretçimiz, sizin banka hesabınıza evde bakım maaşı yatmış ise ve haberimiz içerisinde İlinizin ismi yok ise, bunu yorum kutusuna yazarak bildirmenizi rica ederiz, böylece sizinle aynı ilde oturan ve kendi ilinde evde bakım parasının yattığını kontrol etmek, öğrenmek isteyen evdebakimparasi.com ziyaretçisinin de bakım maaşının hesaplara yattığı bilgisini edinmesini sağlamış olursunuz.

Kendi iliniz de evde bakım maaşı hesabınıza yatmış ise bunu yorum olarak ekleyebilir ve ilgili ilde bakım maaşı bekleyenleri de bilgilendirmş olursunuz.

evde bakım parası yatan iller evde bakim maaslari yatan iller 2014 aralık evde bakim 2014 aralık,
evde bakım parası yatan iller evde bakim maaslari yatan iller 2014 aralık evde bakim 2014 aralık,

anahtar kelimeler: bakım maaşı yatan iller,aralık ayı evde bakım parası yatan iller,2014 aralık evde bakım ücreti yatan iller,2014 aralık evde bakım parası yatan iller,2014 aralık evde bakim maasi yatan iller,aralık ayi bakim parasi, aralık 2014 bakici maasi yatan iller, evde bakim parasi yatan iller, evde bakım maaşı yatan iller, 2014 aralık ayı bakım maaşı yatan iller, bakıcı parası yatan iller aralık 2014, evde bakım maaşı yatan iler 2014 aralık, 2014 evde bakim aralık maasi ne kadar,bakım maaşı yatan iler,bakıcı maaşı aralık 2014, evde bakım maaşı aralık 2014, bakım parası yattımı aralık ayı,evde bakım parası yatan iller, evde bakim maaslari yatan iller 2014 aralık, evde bakim 2014 aralık,

Bu haber bankaweb.com özel haberidir, haberin bir kısmının dahi kopyalanması hırsızlığa girecektir, bu nedenle haberin tamamı veya bir kısmının kopyalanıp bir başka sitede yayınlanması durumunda habere aktif link verilmesi gerekmektedir.