Ana Sayfa Evde Bakım Maaşı Haziran 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

Haziran 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

1092
0
Ocak 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

Haziran 2016 evde bakım maaşı yatan illerin listesi haberlerimiz ile bankaweb.com da. 2016 Haziran ayı  güncel yatan bakım maaşı yatan illerin isimlerinin listesi ile haberimizin detaylarında olacak. Evde bakım maaşı yatan illerin listesini güncel bilgiler ile haberimiz de takip edebilirsiniz.

Değerli bankaweb.com evde bakım maaşı alan okurları Haziran 2016 evde bakım maaşları evde bakım maaşı alanların hesaplarına yatmaya başladıkça bizde evde bakım maaşlarının yattığı illeri haberleştirerek, haberimiz içerisinde duyuyarak hangi iller de evde bakım maaşlarının yattığını siz okurlarımıza duyuracağız. Bildiğiniz gibi bazı iller de gecikmeler yaşansa da evde bakım maaşları genellikle ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlamakta. Haziran ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşlarının da ayın ikinci haftası başlayacağını tahmin etmekteyiz.

Haziran 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

Evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında Günlük ve güncel bilgiler ile yatan illerin listesi bankaweb.com da olacak.

 1. Tokat
 2. Erzurum
 3. Afyon
 4. Amasya
 5. Diyarbakır
 6. Tekirdag
 7. Antalya
 8. Karabük
 9. Bilecik
 10. Kahramanmaraş
 11. Balıkesir
 12. İstanbul
 13. Konya
 14. Sivas
 15. Kocaeli
 16. Ankara
 17. Bursa
 18. Mugla
 19. Denizli
 20. Gaziantep
 21. Samsun
 22. Eskişehir
 23. İzmir
 24. Uşak
 25. Şanlıurfa
 26. Kırşehir
 27. Mersin
 28. Manisa
 29. Osmaniye
 30. Trabzon
 31. Aydın
 32. Hatay
 33. Rize
 34. Kütahya
 35. Yozgat
 36. Mardin
 37. Sakarya
 38. Kayseri
 39. Adana

[su_highlight]bankaweb.com[/su_highlight]

Evde bakım maaşı almaktaysanız ve listede kendi ilinizi göremiyorsanız ilinizde evde bakım parası yatmışsa yorumlarda belirterek, evde bakım paralarının İlinizde yattığını duyurabilirsiniz.

OKURLARIMIZA ÖNEMLİ NOT:  1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikce yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç biryerden yanıt alamazsınız…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anmsatmak istiyoruz.

Değerli bankaweb.com okurları evde bakım maaşları sizin iliniz de yattığında listede ilinizin ismini göremiyorsanız yorum kutusuna ilinizin ismini ekleyerek sizin ile aynı ilde oturan evde bakım maaşı alan diğer okurlarımızın da maaşları yattığı bilgisini edinmesine yardımcı olabilirsiniz.