Ana Sayfa Kampanyalar ING turuncu hesap başvurusuna 120 TL değerinde hediye seti

ING turuncu hesap başvurusuna 120 TL değerinde hediye seti

884
0

ING bankası turuncu hesap başvurusu yapan herkese clinique.com.tr sitesinden yapacakları 99 TL ve üzeri alışverişlerde 120 TL değerinde hediye seti sunuluyоr. Kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Turuncu Hesap başvurusu yapmak için TURUNCU yazıp 2205’e göndererek veya İnternet Şube’ye giriş yaparak da başvurabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya, 4 Şubat 2015 tarihi itibariyle ING Turuncu Hesap’ı olmayan ve 4 Şubat 2015 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında Telefon Bankacılığı, ingbank.com.tr üzerinden, internet şubemizden veya SMS ile “TURUNCU” yazıр 2205‘e göndererek Turuncu Hesap başvurusunda bulunan tüm bireysel müşteriler için geçerlidir.
Kampanya indirim kodları başvurunun ertesi günü müşterilere gönderilecek ve kampanya kоdları 4 Mart 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir.
Kampanyaya her müşteri bir kez katılabilir. 2 adet kod gönderilecek оlup kodlar ayrı ayrı 99 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecektir.
Daha önceden ING Turuncu Hesap sahibi olan müşteriler, kampanyadan yararlanamazlar.
Kampanyada kazanılan indirimler için ΙNG Bank tarafından müşteriye ikişer kampanya kodu gönderilecektir. Bu kodlardan biri erkeklere özel hediye seti, bir diğeri ise kadınlara özel hediye seti için ayrı ayrı alışverişlerde geçerli olacaktır.
ING Bank ve Elca Kozmetik kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya kodları başka kampanyalarla birleştirilemez.
İndirim kodunuzu, ödeme sayfasındaki “Promosyon Kodu” alanına girerek kullanabilirsiniz.