Connect with us

Kampanyalar

İşBankası iPhone 6 Çekiliş Kampanyası

İşBankası iPhone 6 Çekiliş Kampanyası. İş Bankası’nın ​Ürün, hizmet ve kampanyaların haberdar olmak ve 10 adet iPhone6’dan birini kazanmak ister misiniz?

İş Bankası’na İletişim izni vererek hem İş Bankası’nın size özel fırsatlarından haberdar olabilir hem de 10 adet iPhone6’dan birini kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

• Bu kampanya MPİ’nin 04.02.2015 tarih ve 58259698-255.01.02/355-862 sayılı izni ile T. İş Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
• Kampanya 01.03.2015 (Saat 00:01) – 31.03.2015 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya tarihleri arasında 0850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesi’ni arayarak (Telefon Şubesi’ni arama ücreti Türkiye’nin her yerinden şehir içi ücretlendirme tarifesi üzerinden ücretlendirilir) , T. İş Bankası’nda kayıtlı iletişim cep telefonu üzerinden “İZİN” yazıp tüm operatörlerden 4402’ye SMS göndererek (SMS bedeli  her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir) , T. İş Bankası şubeleri, www.isbank.com.tr (ücretsiz) adresi üzerinden müşteri numarası ve şifresi ile giriş yaparak T. İş Bankası’na ait tüm pazarlama iletişimlerine izin onayı veren T. İş Bankası A.Ş. bireysel müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
• Kampanya tarihleri arasında pazarlama iletişimlerine izin onayını iptal edenlerin çekiliş hakkı iptal edilecektir.
• Kampanyaya katılımlarda, T. İş Bankası A.Ş. kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır, bu bilgilerin doğruluğundan müşterinin kendisi sorumludur.
• Çekilişte 10 kişi IPHONE 6 16GB 4.7” CEP TELEFONU (Hat ve Kart Hariçtir) ikramiyesi kazanacaktır.
• Çekiliş 09.04.2015 tarihinde saat 11.30’da ESTABOOM REKLAM DAN. HİZM. Fulya Mah. Ali Sami Yen Sok. Gün Apt. No:4 K:1 D:5 Gayrettepe/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 14.04.2015 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.
• Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 29.04.2015 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 14.05.2015 tarihine kadar kimlikleri ile ESTABOOM REKLAM DAN. HİZM.’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.
• 0212 258 88 50 nolu ESTABOOM Kampanya Danışma Hattı’ndan kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
• Bu çekilişe 18 yaşından küçükler, T.İş Bankası A.Ş. mensupları, ESTABOOM çalışanları ve kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. İş Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
• Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
• KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
• Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Advertisement
Yorum eklemek için tıklayın

Kampanyalar

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu. Artık kredi kullanmak çok kolaylaştı ve internet üzerinden kısa bir form doldurarak kredi başvurusunda bulunabiliyoruz. Vakıfbank da kendini yenileyerek artık internet üzerinden kolay, hızlı ve pratik kredi kullandıracağını duyurdu. Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu yaptığınızda kredinin onay durumu sadece dakikalar içerisinde cebinize geliyor ve kredinizi aynı gün içerisinde kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank Anında Kredi adı ile uygulamaya konulan yeni sistem üzerinden kredi başvurusu yapmak için Vakıfbank Mobil Şube müşterisi ya da Vakıfbank İnternet Bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor. İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler Başvurularım menüsü altındaki İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsüne tıklayarak başvurularını anında tamamlayabilirken cep telefonları aracılığı ile mobil şubeden kredi başvurusu yapmak isteyenler ise mobil şubenin Başvurularım menüsü altındaki İhtiyaç Kredisi Başvurusu bölümünden başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.
Vakıfbank‘ın şubeye gitmenize gerek kalmadan haftanın 7 günü, istediğiniz saatte kredi başvurusu olanağı sağladığı Anında Kredi Kampanyası‘nda aylık kredi faiz oranı % 1,33 ‘ten başlıyor. Kampanyada 30.000 Lira’ya kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz ve kredinizi başvurunuzun onaylanması halinde anında kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank‘ın İnternet Hızında Kredi sloganı ile duyurduğu Anında Kredi sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirsiniz

Devamı

Kampanyalar

Birikmiş Tüm Borçlarınızı 36 Aya Kadar Taksitlendirin

Odeabank 2016 yılı için yepyeni bir kredi kampanyası ile eski borçları nedeni ile sorun yaşayan herkesi mutlu edecek.. Eski ve birikmiş kredi kartı borçlarınız varsa ya da daha önce kullandığınız kredilerin taksitlerini ödeyemiyorsanız bu kredi kampanyası tam size göre… Odeabank‘ın “Tüm Borçlarınızı Odeabank’a Transfer Ediyoruz” sloganı ile duyurduğu Yeni Borç Transfer Kredisi Kampanyası tüm borçlarınızdan bir çırpıda kurtulmanızı sağlayacak, size rahat bir nefes aldıracak…

Odeabank Borç Transfer Kredisi ile ayda % 1,45 faiz oranı ile kredi kullanma olanağı sağlayacak ve tüm borçlarınızı isteğinize göre 36 aya kadar taksitlendirecek… Odeabank Borç Transfer Kredisi kullanmak isteyenler başka banka kredi kartlarına olan borçlarını ve kredi borçlarını hemen kapatıp yeni bir kredi olarak Odeabank’a taksitler halinde ödeyebilecek. Odeabank krediyi nakit olarak kullandırmazken, kredi başvurunuz sırasında tüm ödemek istediğiniz kredi kartlarınızla kredilerinizin listesini Odeabank görevlisine bildiriyorsunuz. İlgili müşteri temsilcisi sizin adınıza tüm diğer banka kredi kartlarına borçlarınızı ödüyor, kredilerinizi kapatıyor. Toplam ödenen tutarı ise sizin isteğinize göre 36 aya kadar taksitlere bölerek ödeme planınızı çıkarıyor. İşlem bu kadar kolay ve basit…

Odeabank Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile 36 ay taksitle 15000 TL Kredi kullandığınızda aylık kredi taksitleriniz 564 TL oluyor örnek olarak ve bu kredi için 79 TL’de kredi tahsis ücreti ödüyorsunuz. Bu işlemle kredi kartlarınıza ya da kredilerinize gecikmeden dolayı yüksek tutarlarda gecekme faizi, temerrüt faizi ya da bileşik faiz ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Borçlarında gecikme yaşayanlar için oldukça mantıklı ve avantajlı bir kampanya…

Devamı

Kampanyalar

Ödemelerini düzenli yapan Odeabank’lılara dosya masrafsız kredi

Ödemelerini düzenli yapan Odeabank’lılara dosya masrafsız kredi: Nakit Hazır! Odeabank müşterisi olup da ödemelerini düzenli olarak yapmakta olanlar için yeni bir kredi kampnayası duyurdu.

Bankanın kullandığı Kredi Kayıt Bürosu G3 kredi notuna göre kredi notu 1.200’e kadar olan başvurularda tüm vade ve tutarlarda %1,59, kredi notu 1.201-1.300 arasında olan başvurularda %1,45, 1.301-1.500 olan başvurularda %1,39, 1.501 üzerindeki başvurular için %1,29 faiz oranı uygulanmaktadır.

Kampanya kapsamında kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Sigorta masrafı, yıllık örnek olup kişiye göre değişebilir. 15.000 TL’yi aşan kredilerde gelir belgesi istenir. PTT Şubeleri’nden 15.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilir. Odeabank, kampanyayı durdurma, içeriğini değiştirme ve/veya başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Kredi kullandırımlarında kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.
Başvuru için nüfus cüzdanı gerekmektedir.
Kredi işlemlerinden 75 yaşına kadar olan müşterilerimiz yararlanabilir.

Devamı

Öne Çıkanlar