Ana Sayfa Kampanyalar Maximum ile Temassız Alışverişlere 15 TL MaxiPuan Hediye!

Maximum ile Temassız Alışverişlere 15 TL MaxiPuan Hediye!

958
0

Maximum Kart’ınızın temassız özelliği ile 16 Şubat- 15 Mart tarihleri arasında kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 15 TL ve üzeri 3. temassız alışverişinizde 15 TL MaxiPuan hediye!

Kampanya Detayı:

 • Kampanya, kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı marketlerden, Maximum Kart’ın temassız özelliği ile yapılacak temassız alışverişlerde geçerlidir. Maximum Kart’ın temassız özelliği ile kampanyamıza dahil marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 15 TL ve üzeri üçüncü temassız alışverişinizde 15 TL MaxiPuan hediye edilecektir.
 • Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
 • Kampanyadan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından ve Maximum Kart’ın temassız özelliği kullanılarak yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında en fazla 15 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanya süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “MAXIPUAN” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamıza ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
 • Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “MAXIPUAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşterilerimizin kartlarına yansıtılacaktır ve hediye MaxiPuanlar geri alınmayacaktır.
 • Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
 • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
 • Temassız özellikli Maximum Kart’ınızın temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 50 TL, toplam temassız işlem üst limiti ise 100 TL’dir. Gerçekleştirdiğiniz temassız işlemlerin toplamı 100 TL’ye ulaştığında kartınızla temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde, temassız ödeme yapabileceğiniz 100 TL’lik işlem limitiniz yeniden kullanılabilir hale gelir ve temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.