Ana Sayfa Kampanyalar Maximum kart 8 Mart kadınlar günü 100’e 10 TL hediye kampanyası

Maximum kart 8 Mart kadınlar günü 100’e 10 TL hediye kampanyası

931
0

Maximum kart 8 Mart kadınlar günü 100’e 10 TL hediye kampanyası. Maximum kredi kartı sahipleri 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel kampanyada 7-8 Mart 2015 tarihlerinde giyim, aksesuar, ayakkabı, optik, kozmetik sektörlerinden yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL maxi puan kazanacaklar.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyamız, 7-8 Mart 2015 tarihlerinde giyim, aksesuar, ayakkabı, optik, kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren tüm Maximum üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyamız kapsamında 10 TL Maxipuan fırsatından yararlanılabilmesi için 7-8 Mart 2015 tarihleri arasında peşin veya taksitli olacak şekilde tek seferde 100 TL ve üzeri harcama yapılması gerekmektedir.
Kampanyamız, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 10 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
Kampanyamız kapsamında alışverişler mutlaka Maximum POS cihazından yapılmalıdır.
Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “KAZAN” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Banka sisteminde harcama yapacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar da dâhildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “KAZAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 14 gün içerisinde kartlara yüklenecektir. Puanlar geri alınmayacaktır.
Bankamatik Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile yararlanabilirsiniz.
Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.