Connect with us

Kampanyalar

TEB’den Türk Telekom Faturası Ödemelerinize 25 TL Hediye!

TEB Kredi Kartınız veya TEB Vadesiz Mevduat Hesabınızdan Türk Telekom Talimatınıza, bir adet fatura için 25 TL iki fatura için 50 TL’ye varan puan hediye edileсektir.

Kampanya Detayı:

Kampanya 30 Nisan 2015’e kadar geçerlidir.

TEB Kredi Kartınız yok ise T.C. Kimlik Numaranızı 3880’e gönderip kart başvurusunda bulunabilirsiniz. ΤEB Vadesiz Mevduat Hesabınızdan verilecek 1 adet Türk Telekom Talimatına en fazla 10 TL olacak şekilde %20’si iade edilir.

Sadece 1 fatura talimatı için indirim alınabilir. TEB Kredi Kartından verilecek 1 adet Türk Telekom Fatura talimatına 25 TL, 2 adet Türk Telekom Fatura talimatına 50 TL puan kazanılacaktır.
En çok 50 ΤL puan kazanılabilir.

Kampanyaya katılmak için TURKTELEKOM yazip, 4616’a SMS gönderip, otomatik ödeme talimatlarınızı 0850 200 0 666 numaralı TEB Telefon Şubesi’nden, TEB İnternet Şubesi’nden, TEB ATM’lerinden ve TEB şubelerinden verebilirsiniz.

ΤEB’e ilk defa verilen fatura talimatları kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kredi kartından hesaba, hesaptan kredi kartına taşınan talimatlar kampanya dışında tutulacaktır.

Kampanyadan her müşteri bir kere faydalanabilir.

İndirim ve puan ödüllerinden aynı anda faydalanılamaz. Kamрanyadan puan kazanabilmek için tüm talimatların bir takvim ayı içerisinde verilmesi gerekmektedir.

Şubat’ta verilen talimatların ödülleri Mart ayının son haftası, Mart’ta verilen talimatların ödülleri Nisan’ın son haftası, Nisan’da verilen talimatların ödülleri Mayıs’ın son haftası yükleneсektir.

Geçerli olup ve iptal edildikten sonra tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
6 ay öncesine kadar TEB’in düzenlediği Otomatik Ödeme Τalimatı Kampanyalarından рuan kazanan müşteriler tekrar puan kazanamazlar.

1 yıl içerisinde talimatını iptal eden müşterilerin kredi kartlarına puan tutarı borç olarak yansıtılacaktır.

Puanlar 30 günlük yüklenecektir. 30 gün sonunda kullanılmayan puanlar geri alınacaktır.

Türk Telekom’a özel düzenlenen bu kampanyadan sağlanan kazanımlar, TEB’in otomatik fatura ödeme kampanyasının içerisinde değerlendirilir.

Her iki kampanyadan kazanılan ödüller toplanmaz.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS, KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,65 TL, Turkcell için 0,65 ΤL, Vodafone için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.

Hediye puanların yüklenmesi ve iade işlemi TEB tarafından yaрılacaktır.

Türk Telekom’un yükleme ve iade işlemleri ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.’de saklıdır.

Advertisement
Yorum eklemek için tıklayın

Kampanyalar

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu. Artık kredi kullanmak çok kolaylaştı ve internet üzerinden kısa bir form doldurarak kredi başvurusunda bulunabiliyoruz. Vakıfbank da kendini yenileyerek artık internet üzerinden kolay, hızlı ve pratik kredi kullandıracağını duyurdu. Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu yaptığınızda kredinin onay durumu sadece dakikalar içerisinde cebinize geliyor ve kredinizi aynı gün içerisinde kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank Anında Kredi adı ile uygulamaya konulan yeni sistem üzerinden kredi başvurusu yapmak için Vakıfbank Mobil Şube müşterisi ya da Vakıfbank İnternet Bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor. İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler Başvurularım menüsü altındaki İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsüne tıklayarak başvurularını anında tamamlayabilirken cep telefonları aracılığı ile mobil şubeden kredi başvurusu yapmak isteyenler ise mobil şubenin Başvurularım menüsü altındaki İhtiyaç Kredisi Başvurusu bölümünden başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.
Vakıfbank‘ın şubeye gitmenize gerek kalmadan haftanın 7 günü, istediğiniz saatte kredi başvurusu olanağı sağladığı Anında Kredi Kampanyası‘nda aylık kredi faiz oranı % 1,33 ‘ten başlıyor. Kampanyada 30.000 Lira’ya kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz ve kredinizi başvurunuzun onaylanması halinde anında kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank‘ın İnternet Hızında Kredi sloganı ile duyurduğu Anında Kredi sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirsiniz

Devamı

Kampanyalar

Birikmiş Tüm Borçlarınızı 36 Aya Kadar Taksitlendirin

Odeabank 2016 yılı için yepyeni bir kredi kampanyası ile eski borçları nedeni ile sorun yaşayan herkesi mutlu edecek.. Eski ve birikmiş kredi kartı borçlarınız varsa ya da daha önce kullandığınız kredilerin taksitlerini ödeyemiyorsanız bu kredi kampanyası tam size göre… Odeabank‘ın “Tüm Borçlarınızı Odeabank’a Transfer Ediyoruz” sloganı ile duyurduğu Yeni Borç Transfer Kredisi Kampanyası tüm borçlarınızdan bir çırpıda kurtulmanızı sağlayacak, size rahat bir nefes aldıracak…

Odeabank Borç Transfer Kredisi ile ayda % 1,45 faiz oranı ile kredi kullanma olanağı sağlayacak ve tüm borçlarınızı isteğinize göre 36 aya kadar taksitlendirecek… Odeabank Borç Transfer Kredisi kullanmak isteyenler başka banka kredi kartlarına olan borçlarını ve kredi borçlarını hemen kapatıp yeni bir kredi olarak Odeabank’a taksitler halinde ödeyebilecek. Odeabank krediyi nakit olarak kullandırmazken, kredi başvurunuz sırasında tüm ödemek istediğiniz kredi kartlarınızla kredilerinizin listesini Odeabank görevlisine bildiriyorsunuz. İlgili müşteri temsilcisi sizin adınıza tüm diğer banka kredi kartlarına borçlarınızı ödüyor, kredilerinizi kapatıyor. Toplam ödenen tutarı ise sizin isteğinize göre 36 aya kadar taksitlere bölerek ödeme planınızı çıkarıyor. İşlem bu kadar kolay ve basit…

Odeabank Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile 36 ay taksitle 15000 TL Kredi kullandığınızda aylık kredi taksitleriniz 564 TL oluyor örnek olarak ve bu kredi için 79 TL’de kredi tahsis ücreti ödüyorsunuz. Bu işlemle kredi kartlarınıza ya da kredilerinize gecikmeden dolayı yüksek tutarlarda gecekme faizi, temerrüt faizi ya da bileşik faiz ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Borçlarında gecikme yaşayanlar için oldukça mantıklı ve avantajlı bir kampanya…

Devamı

Kampanyalar

Ödemelerini düzenli yapan Odeabank’lılara dosya masrafsız kredi

Ödemelerini düzenli yapan Odeabank’lılara dosya masrafsız kredi: Nakit Hazır! Odeabank müşterisi olup da ödemelerini düzenli olarak yapmakta olanlar için yeni bir kredi kampnayası duyurdu.

Bankanın kullandığı Kredi Kayıt Bürosu G3 kredi notuna göre kredi notu 1.200’e kadar olan başvurularda tüm vade ve tutarlarda %1,59, kredi notu 1.201-1.300 arasında olan başvurularda %1,45, 1.301-1.500 olan başvurularda %1,39, 1.501 üzerindeki başvurular için %1,29 faiz oranı uygulanmaktadır.

Kampanya kapsamında kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Sigorta masrafı, yıllık örnek olup kişiye göre değişebilir. 15.000 TL’yi aşan kredilerde gelir belgesi istenir. PTT Şubeleri’nden 15.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilir. Odeabank, kampanyayı durdurma, içeriğini değiştirme ve/veya başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Kredi kullandırımlarında kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.
Başvuru için nüfus cüzdanı gerekmektedir.
Kredi işlemlerinden 75 yaşına kadar olan müşterilerimiz yararlanabilir.

Devamı

Öne Çıkanlar