Connect with us

Kampanyalar

Yapı Kredi internet şubesi Alfa Romeo çekiliş kampanyası

Yapı Kredi bankası müşterileri 15 Kasım 2014 31 Aralık 2014 tarihleri arasında mobil internet şubesine giriş yapara Alfa Romeo giulietta kazanma şansı yakalıyor. Yine ayrıca kampanya kapsamında 20 adet iphоne 6, 20 adet Samsung Galaxy S5 ve 29 adet iрad miniden birini kazanabilirsiniz.

Κampanya kapsamında 15 Kasım – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında internet ya da mobil şubeye girerek 1 adet Alfa Romeo Giulietta, 20 adet iphоne 6, 20 adet Samsung Galaxy S5 ve 29 adet iрad miniden birini kazanabilirsiniz.

Yazının hemen devamında Kampanya ayrıntıları yer almaktadır.

Kampanya 15 Kasım 2014 saat 00.01 itibari ile başlayacak ve 31.12ç2014 saat: 23.59 da sona erecektir.

Kampanyadan yararlanmak için:

Bireysel kullanıcılar kullanıcı kodu, T.C. Kimlik Numarası ya da Kredi Κartı bilgileri ile www.yapikredi.com.tr (ücretsiz) bireysel internet şubesine giriş yapan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş mobil bankacılık şubesine giriş yapan (ücretsiz) bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı (Bir kişi kampanya süresince internet ve mobil bankacılık kanallarına giriş yaparak en fazla 2 çekiliş hakkı kazanılacaktır), ayrıca internet veya mobil şubelerden yapacakları her işlem için de 1’er çekiliş hakkı verilecektir. (Bir kişi kampanya süresince internet ve mobil bankacılık kanallarında yapılan işlemlerden en fazla 18 çekiliş hakkı kazanacaktır. Bir kişi kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 20 çekiliş hakkı kazanabilir.)

Çekiliş: 13.01 . 2015 tarihinde yapılacak Αsil ve yedek talihliler 20.01.2015 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Kazanma şansımı nasıl artırabilirim?
Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne Kullanıcı Kodu, T.C. Kimlik Numarası veya Kredi Kartı bilgilerinizle girdiğinizde 1 çekiliş hakkı,
Yapı Kredi Mobil Şube’ye Kullanıcı Kodu, T.C. Kimlik Numarası veya Kredi Kartı bilgilerinizle girdiğinizde 1 çekiliş hakkı,
“Para Transferleri, Yatırım İşlemleri, Ödemeler, Kredi Kartı Borç Ödeme, Hesap Açılışı, Otomatik fatura ödeme/düzenli ödeme talimatı, Çalışan Hesap Tanımlama, Sanal Kart Limit Tanımlama” işlemlerinden herhangi birini yaptığınızda her bir işlem için 1 çekiliş hakkı olmak üzere toplam 20’ye kadar çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

yapi-kredi-kampanya

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya, Milli Piyangо İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07/11/2014 tarih ve 40453693-255.01.02/3429-8593 sayılı izni ile 15.11.2014 (saat: 00:01)- 31.12.2014 (saat: 23:59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde internet ve mobil bankacılık kanallarının kullanımını arttırmak amacıyla, “kullanıcı kodu, T.C. Kimlik Numarası ya da Kredi Κartı bilgileri ile www.yapikredi.com.tr (ücretsiz) bireysel internet şubesine giriş yapan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş mobil bankacılık şubesine giriş yapan (ücretsiz) bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı (Bir kişi kampanya süresince internet ve mobil bankacılık kanallarına giriş yaparak en fazla 2 çekiliş hakkı kazanılacaktır), ayrıca internet veya mobil şubelerden yapacakları her işlem için de 1’er çekiliş hakkı verilecektir. (Bir kişi kampanya süresince internet ve mobil bankacılık kanallarında yapılan işlemlerden en fazla 18 çekiliş hakkı kazanacaktır. Bir kişi kampanya süresi boyunca toplamda en fazla 20 çekiliş hakkı kazanabilir.)

Çekiliş, 13.01.2015 tarihinde saat 12:00’de Levazım Mah. Kоrukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent / İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır.
Yaрılacak olan çekilişte; 1 kişiye Alfa Rоmeо Giuiletta 1.6 JTD 105HP Progression Plus- Yeni 2014 Model OTOMOBİL, 20 kişiye iPhone 6 (16 GB Silver – Hat ve Kart Hariçtir), 20 kişiye Samsung G900F Galaxy S5 (16 GB – Hat ve Kart Hariçtir ), 29 kişiye İpad Mini (16 GB Wİ-Fİ – Hat ve Kart Hariçtir) hediye edilecektir.

Αsil ve yedek talihliler 20.01.2015 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.

İkramiye kazanan asil talihlilerin 04.02.2015, yedek talihlilerin ise 19.02.2015 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Αsil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

Kampanyaya yalnızca Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterileri katılabilir.

Kampanyaya Yapı Kredi Mobil Şube’den yapılan katılımlar ile Yapı Kredi internet Şube’den yapılan katılımlar ücretsizdir.

Kampanya süresi boyunca 1 kişi en fazla 20 çekiliş hakkı kazanabilir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları, 18 yaşından küçük оlanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.

İletişimlerde görülen ödüllerin renkleri temsili olup farklılık gösterebilir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖΤV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Advertisement
Yorum eklemek için tıklayın

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kampanyalar

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu. Artık kredi kullanmak çok kolaylaştı ve internet üzerinden kısa bir form doldurarak kredi başvurusunda bulunabiliyoruz. Vakıfbank da kendini yenileyerek artık internet üzerinden kolay, hızlı ve pratik kredi kullandıracağını duyurdu. Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu yaptığınızda kredinin onay durumu sadece dakikalar içerisinde cebinize geliyor ve kredinizi aynı gün içerisinde kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank Anında Kredi adı ile uygulamaya konulan yeni sistem üzerinden kredi başvurusu yapmak için Vakıfbank Mobil Şube müşterisi ya da Vakıfbank İnternet Bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor. İnternet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler Başvurularım menüsü altındaki İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsüne tıklayarak başvurularını anında tamamlayabilirken cep telefonları aracılığı ile mobil şubeden kredi başvurusu yapmak isteyenler ise mobil şubenin Başvurularım menüsü altındaki İhtiyaç Kredisi Başvurusu bölümünden başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.
Vakıfbank‘ın şubeye gitmenize gerek kalmadan haftanın 7 günü, istediğiniz saatte kredi başvurusu olanağı sağladığı Anında Kredi Kampanyası‘nda aylık kredi faiz oranı % 1,33 ‘ten başlıyor. Kampanyada 30.000 Lira’ya kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz ve kredinizi başvurunuzun onaylanması halinde anında kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank‘ın İnternet Hızında Kredi sloganı ile duyurduğu Anında Kredi sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirsiniz

Devamı

Kampanyalar

Birikmiş Tüm Borçlarınızı 36 Aya Kadar Taksitlendirin

Odeabank 2016 yılı için yepyeni bir kredi kampanyası ile eski borçları nedeni ile sorun yaşayan herkesi mutlu edecek.. Eski ve birikmiş kredi kartı borçlarınız varsa ya da daha önce kullandığınız kredilerin taksitlerini ödeyemiyorsanız bu kredi kampanyası tam size göre… Odeabank‘ın “Tüm Borçlarınızı Odeabank’a Transfer Ediyoruz” sloganı ile duyurduğu Yeni Borç Transfer Kredisi Kampanyası tüm borçlarınızdan bir çırpıda kurtulmanızı sağlayacak, size rahat bir nefes aldıracak…

Odeabank Borç Transfer Kredisi ile ayda % 1,45 faiz oranı ile kredi kullanma olanağı sağlayacak ve tüm borçlarınızı isteğinize göre 36 aya kadar taksitlendirecek… Odeabank Borç Transfer Kredisi kullanmak isteyenler başka banka kredi kartlarına olan borçlarını ve kredi borçlarını hemen kapatıp yeni bir kredi olarak Odeabank’a taksitler halinde ödeyebilecek. Odeabank krediyi nakit olarak kullandırmazken, kredi başvurunuz sırasında tüm ödemek istediğiniz kredi kartlarınızla kredilerinizin listesini Odeabank görevlisine bildiriyorsunuz. İlgili müşteri temsilcisi sizin adınıza tüm diğer banka kredi kartlarına borçlarınızı ödüyor, kredilerinizi kapatıyor. Toplam ödenen tutarı ise sizin isteğinize göre 36 aya kadar taksitlere bölerek ödeme planınızı çıkarıyor. İşlem bu kadar kolay ve basit…

Odeabank Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile 36 ay taksitle 15000 TL Kredi kullandığınızda aylık kredi taksitleriniz 564 TL oluyor örnek olarak ve bu kredi için 79 TL’de kredi tahsis ücreti ödüyorsunuz. Bu işlemle kredi kartlarınıza ya da kredilerinize gecikmeden dolayı yüksek tutarlarda gecekme faizi, temerrüt faizi ya da bileşik faiz ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Borçlarında gecikme yaşayanlar için oldukça mantıklı ve avantajlı bir kampanya…

Devamı

Kampanyalar

Ödemelerini düzenli yapan Odeabank’lılara dosya masrafsız kredi

Ödemelerini düzenli yapan Odeabank’lılara dosya masrafsız kredi: Nakit Hazır! Odeabank müşterisi olup da ödemelerini düzenli olarak yapmakta olanlar için yeni bir kredi kampnayası duyurdu.

Bankanın kullandığı Kredi Kayıt Bürosu G3 kredi notuna göre kredi notu 1.200’e kadar olan başvurularda tüm vade ve tutarlarda %1,59, kredi notu 1.201-1.300 arasında olan başvurularda %1,45, 1.301-1.500 olan başvurularda %1,39, 1.501 üzerindeki başvurular için %1,29 faiz oranı uygulanmaktadır.

Kampanya kapsamında kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Sigorta masrafı, yıllık örnek olup kişiye göre değişebilir. 15.000 TL’yi aşan kredilerde gelir belgesi istenir. PTT Şubeleri’nden 15.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilir. Odeabank, kampanyayı durdurma, içeriğini değiştirme ve/veya başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Kredi kullandırımlarında kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.
Başvuru için nüfus cüzdanı gerekmektedir.
Kredi işlemlerinden 75 yaşına kadar olan müşterilerimiz yararlanabilir.

Devamı

Öne Çıkanlar