Connect with us

Krediler

Yapı Kredi Masrafsız KOBİ Kredisi

Yapı Κredi Masrafsız KΟBİ Kredisi

KOBİ kredisi veren bankalar arasında yer almakla kalmayıp KOBİ’ler için sunduğu avantajları özel paketlerle genişleten Yapı Kredi Bankası, şimdi son derece özel bir KOBİ kredisi kamрanyası ile geliyor.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi seçenekleri kapsamında sunulan Yapı Κredi KOBİ Kredisi ile gelen düşük faizli ve masrafsız KOBİ kredisi avantajlarından yararlanmak için Yapı Kredi KOBİ Paketleri ‘nden birini kullanmanız gerekiyor.

Yapı Kredi KOBİ kredisi koşulları kısaca şöyle:

Yapı Kredi KOBİ kredisi faiz oranı yüzde 1,15
Masrafsız KOBİ kkredisi
KOBİ kredisi başvurusu için son tarih 31 Mart 2015.
Yapı Kredi KOBİ Paketleri, bir süre önce kullanıma sunulan ve toplamda 5 paketten oluşup her birinin içerisinde sahip olıunması zorunlu olan, tercihe bağlı olan ürünlerle gelen avantajlar var. Bu kampanyadaki avantajlardan faydalanmak için ise aşağıdaki 3 paketten birini seçmek gerekiyor. KOBİ kredisi hesaplama işlemi yapanlar için paket ayrıntılarını aşağıdaki tabloda sunduk.

Yapı Kredi KOBİ Paketleri Yapı Kredi Çam Paketi Yapı Kredi Sedir  Paketi Yapı Kredi Palmiye Paketi
Sahip Olunması Gereken Ürünler Vadesiz HesapKurumsal Internet Bankacılıği Üyeliği

Yapı Kredi Banka Kartı

En az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı(SGK ödemesi de sayılıyor)

Esnek Ticari Hesap

Vadesiz HesapKurumsal İnternet Bankacılığı Üyeliği

Yapı Kredi Banka Kartı

En az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı(SGK ödemesi de sayılıyor)

Esnek Ticari Hesap

Çek Karnesi

Vadesiz HesapKurumsal İnternet Bankacılığı Üyeliği

Yapı Kredi Banka Kartı

En az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı(SGK ödemesi de sayılıyor)

POS

Tercihe Bağlı Ürünler Çek KarnesiBusiness Kart

Kasko

Bes

Sağlık Sigortası

İşyerim

Business KartKasko

BES

Sağlık Sigortası

İşyerim

ETHÇek Karnesi

Business Kart

Metro Kart

Bizim Profesyonel Kart

Sezona Hazırlık/Ödemesi Kolay Turizm Kredisi

POS Sigortası

Paket Avantajları Hesap işletim ücreti muafiyeti(Tüm hesaplar için %100)İnternet Şubesinden yapılan EFT-Havale ücreti muafiyeti(sınırsız)

Telefon Bankacılığından yapılan EFT-Havale işlemlerinde %100 muafiyet (3 ayda 10 işleme kadar)

Şubeden yapılan Hesaptan Havale ve Başka Banka TL Çek Tahsilatı işlemlerinde muafiyet (3 ayda 20 işleme kadar)(YP Takas Çekleri muafiyet kapsamında değildir.)

Sınırsız Yapı Kredi Çek Tahsilatı

World Üye Işyeri aidatlarinda %50 muafiyet

Çek Karnesi komisyonunda %50 indirim (3 ayda 4 adet çek karnesi)(YP çek karnesi muafiyet kapsaminda değildir.)

Nakit Destek kredisinde özel fiyatlama

Ücretsiz Hesap Ekstresi

Ücretsiz Akıllı Anahtar

Servis Önceliği

Sınırsız Yapı Kredi Çek TahsilatıHesap işletim ücreti muafiyeti(Tüm hesaplar için %100)

İnternet Şubesinden yapılan EFT-Havale ücreti muafiyeti(sınırsız)

Telefon Bankacılığından yapılan EFT-Havale işlemlerinde %100 muafiyet (3 ayda 10 işleme kadar)

Şubeden Hesaptan Havale ve Başka Banka TL Çek Tahsilati işlemlerinde muafiyet (3 ayda 40 işleme kadar)(YP Takas Çekleri muafiyet kapsamında değildir.)

World Üye Işyeri aidatlarında %100 muafiyet

Çek Karnesi komisyonunda %100 indirim (3 ayda 4 adet çek karnesi)(YP çek karnesi muafiyet kapsamında değildir.)

Nakit Destek kredisinde özel fiyatlama

Ücretsiz Hesap Ekstresi

Ücretsiz Akıllı Anahtar

Servis Önceliği

Businesscard Yıllık Aidat Muafiyeti

Hesap işletim ücreti muafiyeti(Tüm hesaplar için %100)İnternet Şubesinden yapılan EFT-Havale ücreti muafiyeti(sınırsız)

Telefon Bankacılığından yapılan EFT-Havale işlemlerinde %100 muafiyet (sınırsız)

Şubeden Hesaptan Havale ve Başka Banka TL Çek Tahsilatı işlemlerinde muafiyet (yılda 40 işleme kadar)(YP Takas Çekleri muafiyet kapsamında değildir.)

Sınırsız Yapı Kredi Çek Tahsilatı

World Üye Işyeri aidatlarında %100 muafiyet

Çek Karnesi komisyonunda %50 indirim (yılda 6 adet çek karnesi)(YP çek karnesi muafiyet kapsaminda değildir.)

Ödemesi Kolay ve Esnek Ödemeli Turizm kredisinde özel fiyatlama

Döviz POS’ta özel fiyatlama

Ücretsiz Hesap Ekstresi

Ücretsiz Akıllı Anahtar

Servis Önceliği

Paket Ücreti 229 TL (Senelik ücret)248 TL (3 ayda 1 veya aylık taksit ödemeli) 389 TL (Senelik ücret)420 TL (3 ayda 1 taksit ödemeli)
Advertisement
Yorum eklemek için tıklayın

Krediler

Kredi Borcundan Dolayı Haciz Gelir mi

Kredi ve kredi kartı borcundan dolayı haciz işlemi hangi durumlarda yapılır, haciz yapılır mı, işte merak edilen bu sorulara cevaplar. Bankalar krediyi verirken müşteriye kredinin avantajlarını çok cazip bir şekilde anlatır. Ancak borçlu aldığı paranın faizleriyle, dosya masraflarıyla birlikte katbekat fazlasını ödemek durumunda kalır. %1.7, % 1, 3 şeklinde küçülterek söylenen %1,7’lik bir faiz oranı küçük görünebilir. Ancak basit bir hesapla 10.000 tl kredi çeken bir %1,7 faiz oranıyla bu borcu 11.700 tl olarak ödeyecektir. Yani 1700 tl’yi bankaya hibe etmiş olacaktır. Faizin yanı sıra her yıl bankalar dosya masrafı almaktadır ki bu da hiç küçümsenecek rakamlarda değildir. Durum böyle olunca krediyi çeken vatandaş ödemekte sıkıntı çekmektedir.

Kredi borcu ve Haciz

Peki, kredi borcu ödenmediğinde haciz gelir mi? Kredi borcu ödemenizin günü geçtiğinde banka bir mektupla borcunuzu ödemeniz konusunda bildiri yapacaktır. Bu süreçte size 30 gün gecikmeli borçlular kategorisinde tutacaktır. 30 gün içinde ya ödemenizin tamamını ya da asgari tutar ödemenizi yaptığınızda her hangi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Ancak ödeme yapmadığınızda 30 günün sonunda banka size borcunuzu ödemenizi hatırlatan bir mektup daha gönderecektir. Bu mektubu dikkate alıp ödeme yapmanız halinde yine haciz işlemi uygulanmayacaktır. Ancak ödeme yapmamanız halinde banka bu kez sizi 60 gün gecikmeli borçlular kategorisine alacaktır. 60 günün sonunda size son bir uyarı daha yapacaktır. Bu uyarıyı dikkate almamanız halinde banka hukuki işlemleri başlatacaktır.

Banka hukuki işlemleri başlatırken banka avukatına sizin dosyanız gönderilerek durumunuz bildirilir. Bu aşamada avukat ilk olarak sizi borcunuzu ödeyip ödemeyeceğiniz ile ilgili arayacaktır. Eğer ki anlaşma yoluna giderseniz avukat masraflarından muaf olacağınız gibi yapılandırma yaparak borcunuzu taksit taksit ödeme hakkına da yeniden sahip olacaksınız. Ancak anlaşma yoluna gitmezseniz bu kez avukat evinizi keşfe gelecektir.

Evde borcu karşılayacak değerde eşya olup olmadığının tespitin yapacaktır. Bu bir haciz işlemi değildir. Ancak borç tahsil edilemediği halükarda haciz işlemi başlatılacaktır.

Kredi Borcundan Dolayı Eve Haciz Konur Mu?

Kredi borcunuzu ödememeniz halinde banka evinize haciz koydurma yetkisine de sahiptir. 90 gün gecikmeli borçlarda hukuki işlemler başlatılarak, haciz işlemi uygulanmaktadır. Evinize haciz gelmemesi için yapmanız gereken ya 90 gün süreci asla aşmamak ya da borcunuz avukata gittikten sonra anlaşma yoluna giderek yapılandırma yapmaktır.

Kredi Borcundan Dolayı Arabaya Haciz Konur Mu?

Kredi borcundan dolayı yalnızca eve haciz gelmez. Kredi borcunuzdan dolayı üstünüze kayıtlı olan araca da haciz gelme ihtimali vardır. Eğer ki avukat üstünüze kayıtlı bir araç olduğunun tespitini yaparsa araç haczini koyacaktır. Araç haczi konulduğunda aracın alım satım işlemleri gerçekleştirilemez. Araç hakkında yakalama emri çıkartıldığında ise aracınız sizin elinizden alınacaktır.

Kredi Borcundan Dolayı Maaşa Haciz Konur Mu?

Kredi borcu yalnızca mülke haciz getirmeye sebep olmaz. Hali hazırda aldığınız maaşa da kredi borcunuzdan dolayı haciz koyulabilir. Maaşınız borcunuzdan dolayı bloke edilmez. Ancak alacaklının alacağının karşılanması için maaşınızdan düzenli olarak kesinti yapılabilir.

Devamı

Krediler

GARANTİ BANKASINDAN YÜZDE 1,19’DAN BAŞLAYAN FAİZ İLE BAYRAM KREDİSİ

Garanti bankasından yüzde 1,19 ‘dan başlayan faiz ile bayram kredisi. Garanti Bankası 2016 Kurban Bayramı Kredisi için kredi faiz oranlarını düşürerek ayda % 1,19 ‘dan başlayan faiz oranları ile Bayram Kredisi kullandıracağını duyurdu. Garanti Bankası internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamaya göre kampanya kapsamında 150.000 Liraya kadar kredi kullanabiliyor, kredilerinizi 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

Değerli bankaweb.com sitesi ziyaretçileri Kurban bayramına çok az bir zaman kalmışken bankalarda bayram için müşterilerine ve müşteri adaylarına yönelik kredi kampanyaları düzenlemekteler. İşte bu kampanyalardan biriside haberimizin konusunu oluşturan GAranti Bankasının kurban bayramı için 1,19’dan başlayan faiz oranı ile yaptığı kurban bayramı kredi kampanyası oldu. Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası ile internet ve cep telefonu üzerinden 25.000 TL ‘ye kadar KOLAY KREDİ kullanmak mümkün.. 25 Bin Lira’nın üzerindeki kredi talepleriniz için ise Garanti Bankası şubelerini ziyaret ederek kredi başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Kampanyada 50.000 TL ve üzerindeki kredilerde ayda % 1,19 faiz oranı uygulanırken daha düşük tutarlı kredilerde ise % 1,32 faiz oranı uygulanıyor.
Garanti Bankası’nın Bayram Kredisi Kampanyası ile ayda 916,50 TL taksitle 25.000 TL Bayram Kredisi ya da ayda 1786 TL Taksitle 50.000 TL Bayram Kredisi kullanabiliyorsunuz. Kampanyada maksimum kredi tutarı ise 150.000 TL olarak belirlenmiş…

Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak icin tüm Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz…

Devamı

Krediler

ING BANK’DAN 2016 KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

ING Bank’dan 2016 kurban bayram kredisi olarak kullanabileceğiniz kredi kampanyası ile ayda % 0,99 dan başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sağlıyor. ING Bank Kredi Kampanyası ile ayda 182 Lira’dan başlayan taksitlerle 5000 TL, ayda 364 Lira’dan başlayan taksitlerle 10.000 TL ya da ayda 729 Lira’dan başlayan taksitlerle 20.000 TL Kredi kullanabilyorsunuz.

Değerli bankaweb.com ziyaretçileri kurban bayramına sayılı günler kaldı, bayram için nakit para ihtiyacınız varsa ve bu nakit ihtiyacınızı banka kredileri aracılığıyla çözmek istiyorsanız ING Bank kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. ING Bank kampanya kapsamında kredi notu yüksek olanlara uygun imkanlarla kredi kullandırırken kampanyadaki kredi faiz oranlarını da kredi başvurusunda bulunan şahısların kredi siciline göre belirliyor. Kredi faiz oranları % 0,99 ile % 1,39 aralığında değişiklik gösterirken kampanya kapsamında 4000 TL ile 100.000 TL arasında kredi kullanabiliyorsunuz.

Kampanya ile ilgili örnek bir kredi kullanım ve faiz oranı üzerinden  örneklendirirsek daha anlaşılır olacaktır.  ortalama bir faiz oranı olan aylık % 1,29 ‘u baz alarak birkaç örnek hesaplamadaha aydınlatıcı bilgi verebiliriz. Örnegin, 36 taksitle 2500 TL kredi kullanan biri ayda 104 TL ödeyerek kredisinin geri ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Ya da 36 ay taksitle 5000 TL krediyi ayda 182 TL taksit ödeyerek kullanabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında 36 ay taksitle kullanılacak 25.000 TL’nin 911 TL taksiti olurken, 40.000 TL kredinin 1458 TL, 50.000 TL kredinin 1822 TL taksiti oluyor.

30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak ING Bank Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ING Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Devamı

Öne Çıkanlar